Nábytkový hit sezóny 2018

Sezónny hit, ktorý by som vám rada predstavila v nasledujúcom článku, nie je až taká brutálna dizajnérska novinka. Podľa časopisu Interiér je týmto hitom pohovka bez pevných operadiel. Tento typ pohovky sa v tomto období stávajú neskutočným hitom, a preto práve tento článok bude o týchto špecifických pohovkách.

Kolekcia pohoviek Prado navrhnutá Christianom Wernerom pre Ligne Roset. Bez ohľadu na interiérový dizajn, ktorý obklopuje pohovku, Prado predstavuje predovšetkým prístup založený na štúdii životného štýlu alebo v skratke človeka.

Pohovka bez operadla | LL design
Pohovka Prado

Hit sezóny 2018 – pohovky bez pevných operadiel

Obzvlášť v tejto sezóne, ktorá je tak trochu spájaná s hravosťou a dôrazom na účelnosť sú tieto pohovky presne to čo klientov veľmi zaujíma. Tieto pohovky sú špecifické tým, že z tej „štandardnej“ pohovky zachovávajú len časť sedenia, ktorá pripomína posteľ alebo obdĺžnikový taburet.

Pohovka bez operadla | LL design
Bibik loft

Funkčnú stránku operadiel preberajú rôzne valce či kvádre, ktoré si človek môže uložiť a prispôsobiť tak ako práve potrebuje. Na svojom mieste držia operadlá vďaka svojmu tvaru, záťaži, či zakomponovanej protišmykovej podložky. Jednoducho si vytvoríte sedenie aké v danej chvíli preferujete.

Tak čo poviete? Zaradili by ste si tento typ pohovky do svojho interiéru?


Zdroje:

časopis Interiér

Ľudmila Lešánek
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum finibus luctus eleifend. Vivamus eget ipsum vitae ex pretium vehicula eget vel dolor. Nunc ut volutpat purus. Nullam sagittis nisl massa.