Spoznajte LL design

LL design interior so sídlom vo Zvolene je moderné interiérové štúdio zamerané na návrh interiérov rezidenčných a komerčných nehnuteľností. Služby spoločnosti sú orientované na jedinečnosť a osobitú originalitu pridržiavajúc sa požiadaviek klientov.

Chcete vedieť viac o nás a našich službách? Pošlite nám správu.

Za vznikom LL design interior stojí Mgr. art. Ľudmila Lešánek a jej prirodzený záujem o tematiku bývania a interiérového dizajnu. Tento záujem postupne prerástol v koníček a určil smer jej vzdelania na strednej škole a následne na univerzite. Počas štúdia na univerzite sa jej podarilo nadviazať spoluprácu s poprednou slovenskou dizajnérskou spoločnosťou. Popri kvalitnom teoretickom vzdelaní tak v nízkom veku získala aj množstvo praktických skúseností a vedomostí.

Založením LL design interior si Mgr. art. Ľudmila Lešánek splnila svoj veľký sen – poskytovať svojim klientom služby v oblasti interiérového dizajnu, dizajnu nábytku a interiérového poradenstva pod vlastnou značkou.

„Tešíme sa na každú výzvu. Naším cieľom je poskytnúť klientom návrhy interiérov, ktoré v nich vyvolajú tie pravé emócie. Ku každému projektu pristupujeme individuálne, aby sme prebudili vzrušenie a radosť, ktorú na začiatku projektu podvedome očakávajú.

Sme tu, aby sme našim klientom pomohli robiť rozumné rozhodnutia, vyhnúť sa nákladným chybám a premeniť ich predstavy o vysnívanom interiéri na skutočnosť.”

Mgr. art. Ľudmila Lešánek

Mgr. art. Ľudmila lešánek | LL design

Ako postupujeme pri tvorbe interiérového dizajnu?

Pri realizácií projektov postupujeme podľa overeného postupu. Celý proces práce sústreďujeme na dosiahnutie dvoch cieľov: identifikácia potrieb a požiadaviek klientov a navrhnutie kvalitného riešenia. Efektívnosť nášho postupu pri realizácii interiérového dizajnu si overili už desiatky spokojných klientov.

1.

Podklady a dokumentácia

Zaujali vás naše projekty a práca? Neváhajte a pošlite nám správu. Stručne popíšte vaše predstavy – o čo máte záujem a v akom rozsahu, čo všetko chcete zmeniť a či sa jedná o novostavbu alebo rekonštrukciu pôvodného interiéru. Do prílohy môžete pripojiť pôdorys nehnuteľnosti.

2.

Osobné stretnutie

Osobné stretnutie (ideálne na mieste realizácie) považujeme za nevyhnutné pre začatie projektu. Je pre nás veľmi dôležité, aby sme čo najskôr a najlepšie porozumeli všetkým vašim predstavám a požiadavkám. Taktiež prekontrolujeme rozmery priestoru. V prípade, že nemáte dostupný pôdorys, interiér si zameriame a vypracujeme komplexný plán dispozície.

3.

Cenová ponuka

Na základe pôdorysu a sumarizácie vašich požiadaviek vypracujeme cenovú ponuku, ktorá bude zohľadňovať predovšetkým veľkosť a dispozíciu priestoru a odhadovanú náročnosť a prácnosť projektu.

4.

Dispozičné riešenie a vizualizácie

Po schválení cenovej ponuky vypracujeme 2D dispozičné riešenie a rozmiestnenie nábytku v miestnostiach. Návrh dispozície si spoločne odsúhlasíme. Následne vypracujeme komplexnú fotorealistickú vizualizáciu všetkých priestorov a jeden panoramatický 3D (360-stupňový) pohľad na najväčšiu miestnosť.

5.

Prezentácia a odovzdanie projektu

Po zaslaní dispozičného riešenia a vizualizácií prekonzultujeme s vami všetky pripomienky, ktoré následne zapracujeme do finálneho návrhu. Odovzdáme vám komplexný projekt, ktorého súčasťou sú 3D vizualizácie priestorov so zoznamom použitých doplnkov. Ku kúpeľni a toalete obdržíte kladačský plán so zameranou keramikou, sanitou a batériami. Taktiež vám vypracujeme technické výkresy so zameraním svietidiel, rozvodov, vypínačov a zásuviek, ktoré pri realizácii výrazne uľahčia prácu vodárom a elektrikárom.

6.

Virtuálna realita – BONUS

Virtuálna realita v podobe 360° panoramatického pohľadu vám umožní zobrazenie realistického prostredia nového interiéru. Táto technológia vám umožní dostať sa až k virtuálnym objektom zahrnutých v dispozícii prostredníctvom chytrého telefónu.

7.

Výkresová dokumentácia

V prípade záujmu navrhujeme v rámci projektov aj atypický nábytok na mieru. Záleží od požiadavky klienta, či daný nábytok chce zapracovať do projektovej dokumentácie. V prípade požiadavky vieme výkresovú dokumentáciu zaslať našim šikovným stolárom, ktorí vám spracujú cenovú ponuku na prípadnú realizáciu. Táto dokumentácia je doplnková a je mimo štandardnej dokumentácie.

Farby, materiály, vzory

Píšeme o aktuálnych trendoch