Typy pre interiér i keď ste „Limbo“

Mnoho nájomníkov má skreslenú predstavu o tom, že investícia do výzdoby interiéru je strata peňazí a že oni jednoducho počkajú, kým budú vlastniť byt či rodinný dom.

Aj preto som použila v nadpise pojem „You are Limbo“, ktorý v angličtine označuje ľudí, ktorý sa nachádzajú v určitej fáze, v ktorej sa nevedia posunúť ďalej a len prešľapujú na mieste. Áno, nedostatok financií môže byť vážny problém, ale pri trošku kreativite a snahe sa dajú získať do interiéru doplnky, ktoré nezaťažia veľmi vašu peňaženku. Mať interiér, v ktorom sa necítite ako doma, môže spôsobiť, že sa v ňom cítite nerozvážne, úzkostlivo a pripravený z takého interiéru odísť. Naopak život v pekne zariadenom interiéri vám dáva pocit šťastia a naplnenia vždy, keď prejdete vstupnými dverami. Chcete ostať, pozývať ku vám priateľov na návštevu a proste sa cítite skvelo.

Preto moja rada znie. Investujte do kúskov, ktoré naplnia váš interiér (kdekoľvek to bude) čo najskôr.


Zdroje:

popsugar.com

Foto – Genna Margolis

Ľudmila Lešánek
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum finibus luctus eleifend. Vivamus eget ipsum vitae ex pretium vehicula eget vel dolor. Nunc ut volutpat purus. Nullam sagittis nisl massa.