Veľká noc je predo dvermi

Veľká noc sa už blíži a s jej príchodom určite niektorí z Vás premýšľajú aj nad výzdobou interiéru, ktorá by tento sviatok ešte viac spríjemnila. Určite aj ja patrím do skupinky ľudí, ktorí si radi spríjemnia tento sviatok peknou dekoráciou interiéru.

Niektorí z Vás možno už teraz „poľujú“ na vajíčka, ktorými by si radi spravili peknú dekoráciu priestoru. Moja rada znie, aby ste to s dekoráciami nepreháňali a radšej šli cestou „menej je niekedy viac“ a radšej uprednostnili menej komplikovanú dekoráciu interiéru.

Ideálnym riešením je použitie dekorácií, ktoré môžete opakovanie použiť a k daným dekoráciám pridať nejakú tú drobnosť každý rok. Taktiež je vhodné kombinovať zakúpené dekorácie s čerstvými kvetinkami, či rastlinami. Uvidíte, že kombináciou docielite, prirodzenejší dizajn dekorácie.

Dekorácia - Veľká noc | LL design

Na týchto obrázkoch môžete vidieť, že niektoré dekorácie nie sú vôbec komplikované a hravo si ich vytvoríte.

Dúfam, že aj tento krátky článok prispeje k tomu, aby ste mali ešte trošku viac špeciálnejšiu Veľkú noc ako ste mali minulý rok.


Zdroje:

homebunch.com

Ľudmila Lešánek
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum finibus luctus eleifend. Vivamus eget ipsum vitae ex pretium vehicula eget vel dolor. Nunc ut volutpat purus. Nullam sagittis nisl massa.