Vianočný stromček 2020. Ako si vybrať?

Vianoce pomaly a isto klopú na dvere. Nasledujúcu nedeľu nám začína prvý advent a vy ešte ani len netušíte aký vianočný stromček bude zdobiť váš interiér? Nielenže ho bude zdobiť stromček ako dominanta celého priestoru ale taktiež k nemu chcete zladiť aj adventný veniec. V tomto krátkom blogu vám prinášame pár nápadov a inšpirácie, ktoré by vám mohli trochu napomôcť pri zdobení.

Zlatá farba

Stále ako aj po minulé roky, tak aj tento platí stará klasika a tou je zlatá farba, ktorou určite nič nepokazíte. Luxus, elegancia, lesk a bohatstvo. Touto farbou nielen stromčeku ale aj vášmu interiéru dodáte nepochybne trendový nádych pre rok 2020. Sofistikovaný vzhľad vytvoríte keď lesklé trblietavé ozdoby a girlandy doladíte protikladným materiálom ako je zamat.

Vianočný stromček 2020 | LL design
Zdroj: Pinterest

Ľadovo chladné pastely

Takýto vzhľad stromčeku by mohol byť fanúšikom, pre tých ktorí obľubujú glamour štýl. Ide o akúsi modernú romantickú schému s jemnými a zároveň ľadovými pastelovými odtieňmi so zmesou iskier a lesku. Takéto pastelové odtiene na zelenom podklade pôsobia upokojujúco, ale zároveň majú podmanivý vzhľad. Nezabudnite použiť veľa teplých rozprávkových svetiel na vytvorenie čarovných Vianoc.

Vianočný stromček 2020 | LL design
Zdroj: Pinterest

Farebný gýč

Áno, aj takáto varianta stromčeka je tento rok aktuálna. Je to veselé, odvážne, neopomenuteľné a hlavne váš interiér bude hrať pestrofarebnými farbami. Myslite na šťastné Vianoce a urobte si ich radostnými aj výzdobou samotného stromčeka 🙂 Farebnosťou, rôznorodosťou tvarov vytvoríte prvok prekvapenia, ktorý inšpiruje k radosti, zábave a šťastiu. Určite sa nebojte odviazať, povolené je všetko. Takýto výber zdobenia je ideálny určite pre rodinnú domácnosť, kde deti budú určite nadšené.

Vianočný stromček 2020 | LL design
Zdroj: Pinterest

Vianoce 2020 sú nepochybne v znamení farieb dúhy.

Ak sa rozhodnete inšpirovať trendami, alebo si stromček vyzdobíte akokoľvek. Najdôležitejšie je že sa bude páčiť hlavne vám a vaším blízkym. Predsa len, čakajú nás najkrajšie sviatky v roku plné lásky a pokoja, počas ktorých by sme sa mali na chvíľu zastaviť a vychutnať si to okúzľujúce čaro Vianoc.

Ľudmila Lešánek
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum finibus luctus eleifend. Vivamus eget ipsum vitae ex pretium vehicula eget vel dolor. Nunc ut volutpat purus. Nullam sagittis nisl massa.